Отримати
консультацію

Правова
інформація

Отримати
консультацію

Авторське право

Всі тексти, зображення, ілюстрації та інформація на цьому веб-сайті є власністю ФОП Садоха Ольга Ярославівна, представленої торговою маркою ROK: River of knowledge®. Забороняється використання матеріалів з даного сайту без дозволу автора та без обов’язкового вказання автора при передруці інформації. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.

Застереження

ФОП Садоха О.Я. має право змінювати всі тексти, документи, ілюстрації, іншу інформацію опубліковану на цьому веб-сайті без попередження. Інформація, подана на даному веб-сайті, може містити технічні неточності чи орфографічні помилки. Інформація представлена на даному веб-сайті не може використовуватися як публічна оферта послуг. Об'єм, якість та вартість на окремі види послуг, що їх надає ФОП Садоха О.Я.  регулюються двосторонніми договорами на основі вільних цін індивідуально для кожного покупця.

Обмеження відповідальності

Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам.

Посилання на сайти третіх осіб

ФОП Садоха О.Я. не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.

© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію