Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
13 травня
2016

Бізнес-гра "Пригоди індіанця Джо" для управлінської команди компанії Леотекс

Бізнес-гра "Пригоди індіанця Джо" для управлінської команди компанії Леотекс

На замовлення нашого вже постійного клієнта, компанії Леотекс, ми розробили і провели бізнес-гру "Пригоди індіанця Джо" для управлінської команди. Результатами гри стали "прокачані" до більш високого рівня навички комунікацій, співпраці, обміну інформацією, командної роботи.

Учасники бізнес-гри мали три етапи активностей: виконували активні командні завдання від тренерів для того,щоб отримати інформацію, яка стала їм у нагоді для наступного, інтелектуального етапу. На цьому етапі учасникам команд потрібно було використати всі притаманні навички та здібності з побудови співпраці між групами учасників, аналізу інформації та прийняття рішення, ведення переговорів та побудови довіри між собою, навички активного слухання та ефективного обміну інформацією задля досягнення головної цілі гри.

На завершення ми обговорили результати гри, що робило дії учасників ефективними і що варто покращувати у співпраці, яким чином те, що відбувалось під час гри, перенести на робочі ситуації і як діяти в реальному житті таким чином, щоб робота команд та компанії загалом була ефективнішою і приносила очікувані результати.

Бізнес-гра "Пригоди індіанця Джо" для управлінської команди компанії Леотекс Бізнес-гра "Пригоди індіанця Джо" для управлінської команди компанії Леотекс Бізнес-гра "Пригоди індіанця Джо" для управлінської команди компанії Леотекс
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію