Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
11 квітня
2016

Дводенний тренінг для управлінської команди Першої приватної броварні

Дводенний тренінг для управлінської команди Першої приватної броварні

7 і 8 квітня тренери Ольга Садоха та Юрій Тягнибок провели тренінг "Формування та розвиток команди. Ефективна розмова про відповідальність" для наступної групи управлінців Першої приватної броварні.

Учасники через виконання командних завдань вивчали, які етапи проходить команда в процесі формування, які ролі мають виконувати лідери на кожному етапі. Після цього ми визначали склад ролей нашої команди за Белбіним. Висновок учасників: "Кожна роль є важлива. І потрібно давати людям можливості виконувати властиві саме їм ролі. Тоді команда буде ефективною".

Наступного дня учасники тренінгу набували практичних навичок з проведення ефективної розмови про відповідальність з підлеглими працівниками, коли ті порушують взяті на себе зобов'язання.

Ось кілька висновків, які для себе зробили учасники по завершенні тренінгу:

"Потрібно, перед тим як відчитувати людину, все-таки розібратись в причинах, чому вона не виконала завдання чи запізнилась"

"Не варто замовчувати випадки, коли працівник погано робить роботу чи порушує дисципліну. Бо так він може подумати, що все добре і це не важливо - робити роботу добре чи дотримуватись встановлених правил"

"Якщо вже почав з працівником таку розмову, то потрібно доводити її до кінця , так щоб людина взяла на себе відповідальність і зобов'язання працювати як належить, поправити свою поведінку. Але також важливо виявити ті фактори, які впливають на роботу людини і можуть заважати їй робити свою роботу добре. Це вже моя відповідальність як керівника"

Дводенний тренінг для управлінської команди Першої приватної броварні Дводенний тренінг для управлінської команди Першої приватної броварні Дводенний тренінг для управлінської команди Першої приватної броварні Дводенний тренінг для управлінської команди Першої приватної броварні Дводенний тренінг для управлінської команди Першої приватної броварні
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію