Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
09 червня
2018

"Ефективне управління на щодень" для керівників компанії "Молокія"

"Ефективне управління на щодень" для керівників компанії "Молокія"

8 червня продовжилось навчання для керівників компанії "Молокія" темою "Ефективне управління на щодень". Участь у тренінгу взяло 20 управлінців компанії

8 червня продовжилось навчання для керівників компанії "Молокія" темою "Ефективне управління на щодень".

Учасники активно обговорювати питання управлінської відповідальності і важливості розуміння впливу на результати своїх команд та компанії в цілому.

Виконуючи практичні завдання, кейси, вдосконалювали свої навички ситуаційного підходу до управління, планування, надання зворотного зв'язку своїм працівникам.

Декілька висновків від учасників:

"Важливо розуміти, що як керівник, ти відповідаєш за результативність своєї команди. Але кожен, хто докладається до цих результатів, має свою відповідальність і вплив"

"Буду тренувати своє вміння чітко формулювати очікуваний результат. Бо якщо я не розумію, то що тоді будуть робити мої працівники?"

""Якщо людина зробила роботу не так, як потрібно, результат не той, чи вона порушує встановлені правила, потрібно про це з нею відразу поговорити, щоб навчити виправитись або щоб сама запропонувала"

Бажаємо учасникам успішного управління!

 

"Ефективне управління на щодень" для керівників компанії "Молокія" "Ефективне управління на щодень" для керівників компанії "Молокія" "Ефективне управління на щодень" для керівників компанії "Молокія" "Ефективне управління на щодень" для керівників компанії "Молокія"
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію