Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
24 листопада
2014

Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів

Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів

24 листопада бізнес-тренери River Of Knowledge Ольга Садоха та Юрій Тягнибок провели для управлінської команди компанії Auchan-Львів фасилітаційну сесію з напрацювання ідей для розвитку гіпермаркету в умовах конкуренції, яка зростає.

Команда менеджерів різних рівнів працювала дуже злагоджено, креативно та весело. І, в чому ми були впевнені, прийняли рішення спільно реалізовувати в наступному році всі напрацьовані ідеї та пропозиції.

Адже фасилітація є саме тим форматом, який дозволяє згуртувати команду, напрацювати потрібні рішення та залучити кожного учасника до їх втілення в майбутньому.

Бажаємо команді Auchan-Львів «Леви» успіхів та процвітання!

Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів Фасилітаційна сесія для Auchan-Львів
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію