Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
26 квітня
2016

Мотивація: як це насправді працює. Модуль HR School для EBA

Мотивація: як це насправді працює. Модуль HR School для EBA

20 та 25 квітня для учасників HR School Європейської бізнес-асоціації Ольга Садоха провела навчання на тему "Мотивація: як це насправді працює".

Учасниці програми ознайомились із підходами та основними теоріями мотивації, активно обговорювали практичне застосування теорій в побудові мотиваційного середовища як компанії загалом, так окремих команд.

Ще однією важливою для учасниць темою була оплата праці та підходи до стимулювання працівників, як вибудувати систему винагород так, щоб кожен працівник розумів, яким чином його результат впливає на загальні результати в команді та компанії. Цікавим вийшло обговорення формування моделей ключових показників ефективності, як вони можуть впливати на підвищення продуктивності людей чи навпаки, демотивувати людей, скеровувати їх зусилля в неправильному напрямку чи навіть підтримувати неконструктивну поведінку.

Мотивація: як це насправді працює. Модуль HR School для EBA Мотивація: як це насправді працює. Модуль HR School для EBA Мотивація: як це насправді працює. Модуль HR School для EBA
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію