Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
23 квітня
2015

Навчання на тему “Основи маркетингу для управлінців. Інноваційні підходи в маркетингу”

Навчання на тему “Основи маркетингу для управлінців. Інноваційні підходи в маркетингу”

Тренінговий майданчик River Of Knowledge виступає партнером у рамках програми pre-MBA, яку для управлінців компанії та власників ключових операторів ринку організувала компанія “Шувар”. Дана програма успішно стартувала 20 квітня.

21 квітня цього року відбулось навчання на тему “Основи маркетингу для управлінців. Інноваційні підходи в маркетингу”, яке провів наш тренер, маркетинг директор компанії “Кормотех” Ігор Блистів. Процес навчання був насиченим інформацією та цікавими практичними кейсами закордонних та українських комапній. Учасники отримали можливість подивитись на свій бізнес очима маркетологів, визначити яким є бренд та продукти компанії з точки зору їхніх клієнтів, якими є власне сегменти клієнтів і що для кожного з них є важливим. Емоційним завершенням навчання стала побудова Marketing Journey Map для ключових сегментів клієнтів. Активно обговорювались точки і болю і можливі рішення для формування у клієнтів позитивних емоцій від співпраці.

Дякуємо менеджменту компанії “Шувар” за можливість стати корисними у розвитку як управлінської команди, так і малого бізнесу, який працює з “Шуваром”.

Навчання на тему “Основи маркетингу для управлінців. Інноваційні підходи в маркетингу” Навчання на тему “Основи маркетингу для управлінців. Інноваційні підходи в маркетингу” Навчання на тему “Основи маркетингу для управлінців. Інноваційні підходи в маркетингу” Навчання на тему “Основи маркетингу для управлінців. Інноваційні підходи в маркетингу” Навчання на тему “Основи маркетингу для управлінців. Інноваційні підходи в маркетингу”
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію