Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
27 листопада
2017

Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта

Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта

Наприкінці листопада ще 30 керівників ПАТ "Укрнафта" успішно пройшли тренінг "Ефективне управління". Разом з тренером Ольгою Садохою учасники через практичні завдання та ознайомлення з підходами до управління сформували для себе набір практичних інструментів, які планують використовувати вже від наступного робочого дня:

- індивідуальний підхід до управління кожним підлеглим, виходячи з його професійної готовності та вмотивованості

- постановка чітких цілей

- доречний спосіб контролю

- розвиваючий зворотний зв'язок

Ось кілька відгуків учасників тренінгів:

"Для себе я зміг систематизувати свій досвід і ті підходи, які вже використовую. Добре побачив, які з них потрібно змінити, і які можна використовувати далі, бо вони працюють"

"Якщо я хочу, щоб був результат, потрібно чітко зрозуміти спочатку самому, чого ж я хочу, і вже тоді ставити завдання працівнику. І обов'язково переконатись відразу, чи він все правильно зрозумів. І чи зуміє досягти результату сам, чи йому потрібна підтримка, чи навчання"

"Для себе я візьму в роботу конструктивну критику. Бо похвалити завжди легше, а от сказати про недоліки в роботі так, щоб людина виправилась, захотіла це зробити і знала як - то інша справа. Дякую"

Загалом у тренінгах цього року взяло участь 168 керівників підрозділів компанії "Укрнафта"

Бажаємо всім учасникам успіхів та ефективного управління із задоволенням!

Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта Нові випускники програми "Ефективне управління" для ПАТ Укрнафта
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію