Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
19 березня
2016

Продовження програми з розвитку керівників для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе»

Продовження програми з розвитку керівників для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе»

17 і 18 березня партнери компанії River Of Knowledge Ольга Садоха та Юрій Тягнибок провели наступний дводенний модуль програми розвитку для лінійних керівників компанії «Школа керівника: Формування команди. Ефективна розмова про відповідальність».

Початок модулю був, звичайно, дуже активним, бо учасники мали кілька активних завдань на командо утворення. Завершенням стала побудова «Парку розваг для наших дітей» з тих матеріалів, які знайшлись.

Далі команда керівників визначила рольовий склад своєї команди за Белбіним, обговорили сильні і слабкі сторони такого складу і в чому користь від розуміння командних ролей в їхній повсякденній роботі.

Далі учасники в міні-групах обговорили, що конкретно вони як керівники можуть робити для покращення процесу адаптації нових працівників в їхні команди. Ось деякі результати: «Потрібно пам’ятати, що навіть досвідчену людину треба навчити нюансам роботи в нас. Треба навчити команду приймати новачків і самому бути прикладом в цьому. Треба пояснювати кожному працівнику, як його робота впливає на результат команди і компанії в цілому. Щоб відчули і зрозуміли свою відповідальність»

Наступний день учасники практикувались вести розмови з працівниками, які порушують свої зобов’язання. Спочатку з’ясували, що може бути реальними причинами таких порушень, в яких випадках потрібно вести розмову, щоб поновити мотивованість працівника, а в яких це відбулось, бо в людини були обмежені можливості.

«Найважче і найважливіше – це зрозуміти, чому насправді людина пообіцяла зробити роботу, а потім не зробила її, або чому насправді постійно спізнюється. Чи це через те, що ми надто здружились, чи в неї щось сталось і вона не знає як собі дати з цим раду. І ще потрібно готуватись до такої розмови і коли вже почав, то довести її до кінця. І не ігнорувати і не замовчувати порушення, бо боїшся, що це не дасть результату» - такі висновки на завершення зробили учасники.

Продовження програми з розвитку керівників для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Продовження програми з розвитку керівників для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Продовження програми з розвитку керівників для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Продовження програми з розвитку керівників для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Продовження програми з розвитку керівників для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Продовження програми з розвитку керівників для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе»
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію