Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
14 листопада
2015

Програма розвитку команди керівників для компанії Укрметгруп «Школа керівника»

Програма розвитку команди керівників для компанії Укрметгруп «Школа керівника»

14 листопада ми розпочали програму розвитку «Школа керівника» для управлінської команди компанії Укрметгруп. Першим практичним тренінгом став «Серфінг управління».

Учасники тренінгу разом з нашим тренером Ольгою Садохою розглянули ситуаційний підхід до управління командою, визначили, які стилі ситуаційного керівництва найбільш використовуються на даний момент і які стилі потрібно розвивати, щоб керівники стали ефективними. Також учасники на практичних завданнях навчались планувати роботу своїх працівників, ставити їм завдання так, щоб забезпечити максимальне виконання, вивчали види контролю та доречність їх використання. Особливу увагу учасники приділили розвиваючому зворотному зв’язку: вчились хвалити та критикувати так, щоб розвивати своїх працівників.

«Для нас стало більш зрозумілим, чому не всі завдання наші працівники виконують так, як ми очікуємо. Розуміємо, які саме навички управління потрібно розвивати кожному з нас. Цікавим став досвід висловлення похвали, зрозуміли наскільки важливо відзначати хороше виконання, і як важливо коректно говорити з працівниками про неналежне виконання» - ось такими були відгуки учасників.

Програма розвитку команди керівників для компанії Укрметгруп «Школа керівника» Програма розвитку команди керівників для компанії Укрметгруп «Школа керівника» Програма розвитку команди керівників для компанії Укрметгруп «Школа керівника»
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію