Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
25 лютого
2016

Програма управлінського розвитку Pre-MBA. Інноваційний маркетинг

Програма управлінського розвитку Pre-MBA. Інноваційний маркетинг

24 лютого стартував навчання другий набір програми управлінського розвитку компанії "Шувар". Наша компанія, як партнер, організувала проведення першого модулю програми на тему "Інноваційний маркетинг".

Ігор Блистів, наш експерт та викладач з маркетингу, познайомив учасників із такими прикладними інструментами маркетингу, як трикутник Сливоцького та Customer Journey Map, практичними кейсами різних компаній з використання інтернет-маркетингу.

Ось деякі з відгуків учасників про це навчання:

"Важливо дивитись на власні товари, послуги з точки зору клієнта, його потреб та інтересів. Часто власники забувають про це. І це призводить до помилок при позиціонуванні та продажах", "Дуже корисно було пройти по своєму магазину як клієнт, а не як власник. Краще розумієш, де є бар'єри, що ми робимо не так, або навіть створюємо проблеми для клієнтів. І, головне, де ще є потенціал для росту в нашого бізнесу"

Програма управлінського розвитку Pre-MBA. Інноваційний маркетинг Програма управлінського розвитку Pre-MBA. Інноваційний маркетинг Програма управлінського розвитку Pre-MBA. Інноваційний маркетинг Програма управлінського розвитку Pre-MBA. Інноваційний маркетинг Програма управлінського розвитку Pre-MBA. Інноваційний маркетинг Програма управлінського розвитку Pre-MBA. Інноваційний маркетинг
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію