Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
13 січня
2017

"Серфінг управління" для керівників компанії ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА

"Серфінг управління" для керівників компанії ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА

11 та 12 січня 2017 року для керівників виробничих підрозділів компанії ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА бізнес-тренер Ольга Садоха провела тренінг-практикум "Серфінг управління", який є частиною нашої Школи успішного керівника.Кожен з 24 учасників мав нагоду вдосконалити свої навички щоденного управління працівниками своїх команд і зрозуміти свої зони управлінського розвитку.

Для початку учасники розібрали і обговорили, якими є їх управлінські функції та ролі, зони управлінської відповідальності і що потрібно робити, щоб досягати результатів у кожній із них. Далі учасники тренінгу познайомились із ситуаційним підходом до щоденного керівництва.

Також важливою частиною тренінгу стало вивчення управлінського циклу керівника. Учасники тренувались ставити завдання, конролювати та оцінювати виконання, виходячи із рівня зрілості працівника.

"Важливо навчитись ставити перед кожним працівником завдання так, щоб він чітко розумів, до якого результату йому потрібно прийти. І якщо йому це виходить, обов'язково про це говорити. Якщо не виходить - розбиратись у причинах і домовлятись про те, що він має робити далі. Ще важливо спочатку, щоб керівник сам знав, чого він хоче у результаті роботи працівника отримати. Для цього краще спочатку обдумати і потім вже ставити завдання працівнику. Ще важливо врахувати, чи вміє він виконати завдання, чи хоче він це робити. Якщо не дуже - то навчити або змотивувати, показати йому перспективи," - такими були відгути керівників на завершення тренінгу.

Бажаємо кожному учаснику, щоб його управління було успішним і в задоволення!

"Серфінг управління" для керівників компанії ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА "Серфінг управління" для керівників компанії ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА "Серфінг управління" для керівників компанії ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА "Серфінг управління" для керівників компанії ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію