Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
16 лютого
2017

Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine

Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine

13 - 15 лютого була проведена сесія стратегічного планування для нашого постійного клієнта - ВБО Конвіктус Україна. Сесію стратегічного планування модерувала Ольга Садоха.

Поєднання творчого підходу із чіткою логікою процесу дозволили команді менеджерів організації створити практичне бачення організації черех три роки, проаналізувати як зовнішнє середовище, так внутрішнє, і виявити ті фактори, які роблять організацію сильною і створюють можливості для розвитку. Також важливим було те, що учасники виявили найвпливовіші ризики, які можуть перешкодити втілити бачення у життя. Наступним етап було планування стратегічних напрямків дій для подолання виявлених ризиків та втілення сформованого бачення.

На завершення сесії стратегічного планування учасники напрацювали конкретні і вимірні критерії усіпшності по кожному напрямку і конкретні дії для їх досягнення.

Бажаємо команді Конвіктус Україна успіхів та драйву від досягнення запланованого!

Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine Сесія стратегічного планування для Convictus Ukraine
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію