Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
29 березня
2016

Школа керівника: Серфінг управління для учасників кадрового управлінського резерву мережі Рукавичка

Школа керівника: Серфінг управління для учасників кадрового управлінського резерву мережі Рукавичка

Сьогодні наш тренер Ольга Садоха провела черговий тренінг з розвитку навичок управління для учасників управлінського резерву мережі суперамркетів Рукавичка - Школа керівника: Серфінг управління

Учасники тренінгу сформували профіль успішного керівника та перелік того, що робить керівника неефективним. Також учасники познайомились із ситуаційним підходом до управління, визначили, які стилі є добре розвиненими і над якими ще потрібно попрацювати.

Після обіду команда резерістів вивчала управлінський цикл керівника: вчились формулювати робочі SMART-цілі, планувати їх досягнення, визначати працівників, які зможуть ці завдання виконати. Далі підбирали способи постановки завдань, які зможуть підвищити ймовіність 100%-го виконання. Розібрались і з різними видами контролю.

На завершення учасники вчились давати зворотний зв'язок про виконання завдання, як позитивний, так і критичний.

"Для мене стало зрозуміло, чому в певних ситуаціях в мене виникали конфлікти з моїми працівниками, що я роблю не зовсім правильно. Тепер я маю різні способи для того, щоб працівники краще розуміли, що я від них хочу, і виконували свою роботу так, як я очікую. Мені сподобалось те, що я навчилась критикувати так, щоб людину не образити і вона добре розуміла, що їй потрібно робити краще в своїй роботі" - такими були відгуки учасників під час підведення підсумків тренінгу.

Бажаємо всім успіхів на шляху кар'єрного росту!

Школа керівника: Серфінг управління для учасників кадрового управлінського резерву мережі Рукавичка Школа керівника: Серфінг управління для учасників кадрового управлінського резерву мережі Рукавичка Школа керівника: Серфінг управління для учасників кадрового управлінського резерву мережі Рукавичка
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію