Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
28 листопада
2015

Тімбілдинг та майстер-клас «Ефективні комунікації» для команди Укрметгруп

Тімбілдинг та майстер-клас «Ефективні комунікації» для команди Укрметгруп

28 листопада відбувся другий модуль програми управлінського розвитку «Школа керівника» для команди Укрметгруп.

Спочатку учасники пройшли кілька етапів програми з тімбілдингу під супроводом тренера нашої компанії Юрія Тягнибока. Результатом цього стало розуміння важливості співпраці, важливості ролі кожного учасника команди в досягненні загальних результатів.

Крім того учасники отримали хорошу нагоду познайомитись ближче і відчути на практиці сильні сторони один одного, навчились домовлятись задля загального результату. Наприкінці цієї частини учасники обговорили етапи формування команди та ролі керівника на кожному з них.

Продовженням стала майстерка від Ольги Садохи «Ефективні міжособистісні комунікації». Як зрозуміти один одного на 100%? Чому стається так, що інша людина нас не зовсім правильно розуміє і що з цим можна зробити? Як люди сприймають інформацію, що заважає чути співрозмовника і що робити, щоб стати добрим слухачем? На ці питання отримали практичні відповіді учасники, виконуючи різноманітні практичні вправи і ділячись враженнями та висновками.

Тімбілдинг та майстер-клас «Ефективні комунікації» для команди Укрметгруп Тімбілдинг та майстер-клас «Ефективні комунікації» для команди Укрметгруп Тімбілдинг та майстер-клас «Ефективні комунікації» для команди Укрметгруп
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію