Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
27 вересня
2014

Тренінг-практикум для компанії IntraMotion

Тренінг-практикум для компанії IntraMotion

26 та 27 вересня бізнес-тренери River Of Knowledge Ольга Садоха та Юрій Тягнибок провели для команди компанії IntraMotion тренінг-практикум «Ефективне управління часом».

Перший день тренінгу завершився активним та креативним квестор «IntraMotion-Rally», під час якого учасники подолали лабіринт, проявили свої снайперські вміння та технічну винахідливість. За домогою командного малювальника всі разом намалювали портрет робота-мореплавця. Завершився квест побудовою «пізанської вежі» . Гасло, яке склали учасники команди із отриманих підказок звучало так:

Це гасло справді про них!

Наступного дня ми продовжили вивчати інструменти для ефективного використання часу. Знайшли спільних хронофагів і як з ними можна боротись.

Кожен учасник тренінгу визначився з власним домашнім завданням на наступний після тренінгу місяць і ми домовились про зустріч.

Через місяць тренер Ольга Садоха завітала до наших учасників в гості, з смачним тортом. Обговорили успіхи використання запропонованих на тренінгу інструментів, позитивні зміни, які відбулись за місяць, обговорили можливості подальшого розвитку команди.

Впевнені, що ця амбітна, креативна та смілива команда досягне всіх запланованих цілей.

Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion Тренінг-практикум для компанії IntraMotion
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію