Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
23 листопада
2017

Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність"

Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність"

22 листопада для команди стратегічної групи компанії "Кормотех" наш бізнес-тренер Ольга Садоха провела тренінг-практикум " Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність". Метою практикуму було ознайомлення топ-менеджерів з різними підходами до навчання дорослих в дії, які вони зможуть використовувати у подальшому для розвитку своїх працівників.

Учасники через ігрову форму мали можливість попрактикувати різні способи навчання, щоб потім використовувати їх у щоденному розвитку своїх керівників та фахівців.

Також учасники ознайомились із особливостями навчання дорослих: якими є потреби, що може стати перешкодою і як дати собі з ними раду тощо.

Далі нас чекає наполеглива робота над формуванням планів розвитку для підлеглих, який будк включати різні форми навчання: тренінги, наставництво, менторинг, коучінг, само розвиток.

Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність" Тренінг-практикум "Ситуаційне управління як розвиток підлеглих через діяльність"
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію