Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
02 листопада
2015

Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод»

Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод»

16 – 17 жовтня бізнес тренери River of Knowledge Ольга Садоха та Юрій Тягнибок провели дводенний тренінг управлінського розвитку та командоутворення для команди управлінців компанії «Львівхолод».

У перший день тренінгу учасники впевнено пройшли всі етапи ROK Networking quest. Команди швидко і впевнено долали етап за етапом, демонструючи при цьому ефективну командну взаємодію, згуртованість та сильний командний дух. Фінальним та надихаючим завершенням стало проектування та побудова «Рукавички 20+» - супермаркету через 20 років.

Впродовж наступного дня учасники тренінгу визначали та обговорювали функції і зони відповідальності керівника, знайомились із стилями і принципами ситуаційного керівництва, проходили кожен етап управлінського циклу керівника. Особливу зацікавленість серед учасників тренінгу викликало практичні вправи та розгляд робочих ситуацій із застосуванням отриманих знань (планування, організації, мотивації, контролю та оцінки виконання діяльності підлеглих).

За відгуками учасників тренінгу, через ігрову форму першого дня, поєднання ґрунтовної теорії та практичних кейсів наступного дня їм вдалось сформувати навички більш ефективного управління, зрозуміти власні сильні сторони та сторони для розвитку і надихнутись до подальших досягнень як управлінців.

Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод» Тренінг управлінського розвитку та командоутворення «Формування команди. Серфінг управління» для компанії «Львівхолод»
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію