Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
17 лютого
2016

Тренінг з розвитку навичок управління для керівників компанії Леотекс

Тренінг з розвитку навичок управління для керівників компанії Леотекс

16 лютого керівники підрозділів компанії Леотекс стали учасниками тренінгу з розвитку управлінських навичок «Школа керівника: Серфінг управління».

Як зрозуміти своїх працівників, як зрозуміти, який підхід до управління використати, щоб ймовірність доброго виконання завдання була висока, чим наставництво відрізняється від коучингу і що керівнику заважає делегувати, з яких етапів складається цикл керівництва і що обов’язково має робити керівник на кожному з них – це напрямки, в яких пропрацьовували свої навички учасники.

«Важливо розуміти, з якою ситуацією та з яким рівнем зрілості працівника ти маєш справу, щоб правильним чином поставити завдання, контролювати його виконання. Також має значення те, чи ти просто хвалиш працівника «за гарні очі», чи говориш що конкретно він робить добре. А коли результат роботи працівника гірший, ніж ти очікуєш, то важливо сказати, що конкретно недобре, а не просто покритикувати. Тоді люди можуть навчитись працювати краще» - це висновки учасників тренінгу.

Тренінг з розвитку навичок управління для керівників компанії Леотекс Тренінг з розвитку навичок управління для керівників компанії Леотекс Тренінг з розвитку навичок управління для керівників компанії Леотекс Тренінг з розвитку навичок управління для керівників компанії Леотекс Тренінг з розвитку навичок управління для керівників компанії Леотекс
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію