Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
09 листопада
2015

Тренінг з розвитку навичок управління для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе»

Тренінг з розвитку навичок управління для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе»

5 та 6 листопада управлінська команда компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» разом з тренерами нашої компанії Ольгою Садохою та Юрієм Тягнибоком активно працювали над розвитком навичок ситуаційного керівництва на тренінгу «Школа керівника: Серфінг управління».

Як здійснювати щоденне керівництво різними працівникам, якщо взяти до уваги їх бажання та вміння? Як планувати та ставити завдання так, щоб результати були максимально високими? Як здійснювати контроль так, щоб він спонукав працівника виконувати роботу добре і не був демотивацією? Як похвалити і покритикувати працівника так, щоб він хотів далі розвиватись і покращувати свою роботу?

На ці та багато інших запитань і непростих робочих ситуацій учасники обговорювали та знаходили практичні рішення відразу на тренінгу.

«Ми тепер розуміємо, що нам теж треба розвиватись і працювати над власними управлінськими вміннями, щоб розвивати і покращувати виконання нашими працівниками» - ось так можна підсумувати відгуки учасників після тренінгу.

Дякуємо керівництву компанії за можливість долучитись до розвитку управлінської команди.

Тренінг з розвитку навичок управління для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Тренінг з розвитку навичок управління для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Тренінг з розвитку навичок управління для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Тренінг з розвитку навичок управління для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Тренінг з розвитку навичок управління для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе» Тренінг з розвитку навичок управління для компанії «Перша приватна броварня «Для людей як для себе»
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію