Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
04 квітня
2016

Триденний модуль "Стратегія управління персоналом в малому бізнесі

Триденний модуль "Стратегія управління персоналом в малому бізнесі

1 - 3 квітня на запрошення Громадської школи бізнесу Клубу Ділових Людей Ольга Садоха провела триденний модуль на тему "Стратегія управління персоналом в малому бізнесі". У модулі взяло участь 18 власників та топ-менеджерів з різних міст України та з різних сфер бізнесу: ІТ компанії, виробництво, мережі роздрібних магазинів, дистрибуція та неприбуткові організації.

Учасники мали змогу отримати грунтовні теоретичні знання та використати їх у практичних групових завданнях у вигляді гри "Наш корабель мрії". Почали і стратегічних речей - з визначення місії, візії, цінностей та стратегії управління людськими ресурсами. Наступним кроком було планування персоналу: скільки людей потрібно, які це будуть посади, далі визначили профілі ключових посад. Після цього групи працювали над побудовою мотиваційного середовища та критеріїв оцінки ключових працівників.

Третього дня учасники знайомились із підходом ситуаційного лідерства, як щодня управляти різними працівниками, враховуючи їх мотивованість та професійні можливості.

На завершення учасники модулю вчились давати конструктиний зворотний зв'язок у різних робочих ситуаціях за результатми виконання завдань.

Ось основні висновки, до яких прийшли учасники:

"Ти можеш управляти тим, що ти можеш поміряти. Якщо поміряти неможливо, то управляти такими процесами стає складно"

"Важливо мати місію свого бізнесу, розуміти свої цінності, як власнику. Тоді ти зможеш покликати до себе тих, кому це теж цікаво і важливо."

"Тепер я буду уважніше придивлятись до своїх людей, щоб ставити їм такі завдання, які будуть складними і в той самий час досяжними для них. Нехай розвиваються разом зі мною"

"Якщо працівник порушує зобов'язання, не можна мовчати. Про це треба сказати і відразу. Бо як він інакщ=ше дізнається, що робить роботу погано, або що спізнення погано впливає на загальний результат команди. Прсто перед такою розмовою мені треба буде готуватись, щоб провести її конструктивно"

Триденний модуль "Стратегія управління персоналом в малому бізнесі Триденний модуль "Стратегія управління персоналом в малому бізнесі Триденний модуль "Стратегія управління персоналом в малому бізнесі Триденний модуль "Стратегія управління персоналом в малому бізнесі
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію