Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
25 березня
2016

Відбувся 2-й модуль програми pre-MBA для компанії Шувар

Відбувся 2-й модуль програми pre-MBA для компанії Шувар

23 та 24 березня відбувся другий модуль програми управлінського розвитку pre-MBA для компанії Шувар. Цього разу учасники знайомились з практичними підходами в інтернет-маркетингу, знайомились з основами ТОС та основами ефективних міжособистісних комунікацій. Модуль видався доволі активним, начиченим практичними інструментами.

Разом з нашим експертом з інтернет-маркетингу Тарасом Кобцем учасники обговорювали і отримали докладні практичні роз'яснення з багатьох питань:

Для чого люди живуть в інтернеті? Що робить в інтернеті бізнес? Чому важливо там бути? Що потрібно знати власнику бізнесу про свою інтернет-сторінку, з якими можливостями та загрозами можна стикнутись? І що з цим всім робити, щоб отримувати нових клієнтів, прибутки та формувати правильну репутацію?

Також Тарас докладно показав, як працювати з аналітикою сайту та як бізнесу "жити" у фейсбуці.

Наспуного дня учасники, після непростих вправ по формування протиріч та грозових хмар з Наталією Федишин, яка викладає ТОС, розвивали свої навички ефективної комунікації разом з Ольгою Садохою. На завершення ми повправлялись уважному слуханню та розпізнаванню ведучих метапрограм один одного, розповідаючи цікаві історії про себе.

© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію