Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
30 травня
2016

Відкритий тренінг Рекрутинг для власників та топ-менеджерів: як знайти "своїх" людей

Відкритий тренінг Рекрутинг для власників та топ-менеджерів: як знайти "своїх" людей

27 і 28 травня на запрошення колег зі спільнот Івано-Франківська "Тепле місто" та Майстреня управління Owner For Owners бізнес-тренен Ольга Садоха провела тренінг-практикум "Рекрутинг для власників та керівників: Як знайти своїх людей". Результатом стали новий погляд на те, що варто робити, щоб ймовірність того, що в компанію прийдуть саме ті люди, які поділять спільні цінності та мрії власника компанії, були мотивованими, лояльними та залученими. І з'ясували, чому гроші - це важливо, але це не головне для довоготривалої співпраці.

28 учасників, власників бізнесів та топ-менеджерів, розглядали цей процес з точки зору людей, які приймають рішення, кого брати у свої команди. Ми розібрали пошук та відбір людей через призму цінностей власника, можливостей організації та потреб у професійних та особистісних компетенцій.

Було непросто, однак кожен мав змогу подивитись на свій бізнес і свої потреби в людях з іншої, часто незвичної, точки зору

Бажаємо нашим учасникам зібрати команди, які будуть досягати амбітних цілей, поділяти спільні цінності та ставати сильними і успішними!

Відкритий тренінг Рекрутинг для власників та топ-менеджерів: як знайти "своїх" людей Відкритий тренінг Рекрутинг для власників та топ-менеджерів: як знайти "своїх" людей Відкритий тренінг Рекрутинг для власників та топ-менеджерів: як знайти "своїх" людей Відкритий тренінг Рекрутинг для власників та топ-менеджерів: як знайти "своїх" людей Відкритий тренінг Рекрутинг для власників та топ-менеджерів: як знайти "своїх" людей Відкритий тренінг Рекрутинг для власників та топ-менеджерів: як знайти "своїх" людей
© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію