Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
Управління змінами
20 вересня
2017

Що заважає успішним змінам (допис для сайту rabota.ua)

Що заважає успішним змінам (допис для сайту rabota.ua)

Світ V.U.C.A, або світ постійних змін, може бути для нас як захопливим і успішним, так і справжнім пеклом, якщо не вміти у ньому жити. Ще складніше це для організацій. Якщо ви мали нагоду бути хоча б учасником змін і тим більше ініціатором змін в організації, то розумієте, як це складно: опір працівників, конфлікти, відверте ігнорування та саботаж, небажання змінити спосіб роботи чи взаємодії, розчарування і невдачі. І тільки пройшовши усі «сім кіл», вдається досягти бажаного. Або не вдається, і ви втрачаєте мотивацію та віру у себе як у фахівця своєї справи.

Природа речей така, що люди не люблять зміни, навіть найменші. Навіть тоді, коли розуміють їх необхідність. Зміна – це вихід із звичного середовища. У вашій організації працюють люди, у кожного з яких є своє сприйняття змін і своя реакція на них. Сукупність їхнього сприйняття та дій може привести як до успіху, так і до невдачі.

Щоб збільшити ймовірність успішності змін, варто взяти до уваги помилки, яких можна допуститись, щоб або попередити їх виникнення, або зменшити їхній вплив.

Про 7 помилок, які ускладнюють проведення змін в організації, у дописі для ПроHR

Designed by Freepik

© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію