Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
Управління змінами
09 лютого
2017

Як на всі 100% зацікавити людей у втіленні змін

Як на всі 100% зацікавити людей у втіленні змін

Однією з ключових компетенцій для організації, якщо вона прагне бути успішною, є вміння швидко і ефективно впроваджувати зміни. Однак кожна зміна у організації по факту є зміною у робочому житті її працівників, вихід із зони комфорту звичної рутини, знайомого способу роботи. І, природно, люди чинять спротив будь-яким змінам, навіть якщо розуміють, що вони будуть їм на користь.

Часто це відбувається через те, що працівників залишають осторонь при плануванні впровадження змін, мало спілкуються і майже не готують людей до того, що робочі звички потрібно буде змінити. Часто люди не розуміють, як вони це можуть зробити, як це вплине на їх роботу і чи зможуть вони взагалі працювати по-новому.

І ініціатори змін чують у відповідь «Ні, це не буде працювати. Ні, це непотрібно нам, у нас і так все добре».

Як подолати цей природній спротив? Як залучити максимальну кількість людей до впровадження змін і включити їх бажання докласти зусиль, щоб змінити звичний спосіб роботи?

Одним із найкращих способів є організація корпоративних фасилітованих сесій із проведення організаційних змін.

Яка користь від цього менеджменту організації – у нашій інфографіці (див. нижче і клікніть на ній, щоб подивитись у повному розмірі).

Також детальніше про адвокатів змін у організації у статті нашого блогу

Якщо ви маєте потребу у проведенні швидких і ефективних змін, ми готові вам у цьому допомогти. Ми організуємо та проведемо необхідну кількість корпоративних сесій у форматах, які найкраще пасуватимуть саме вашим потребам. Звертайтесь!

 

© 2005-2024 River Of Knowledge.
Всі права захищені.
© 2005-2024
River Of Knowledge.
Всі права захищені.
Отримати
консультацію